Fulltextové vyhledávání

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

Horní menu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
30
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
1
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
2
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
3
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
4
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
5
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
6
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
7
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
8
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
9
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
10
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
11
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
12
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
13
HORNÍ MĚSTO, SKÁLY - ZMĚNA V DODÁVKÁCH VODY
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
ZÁVOD MÍRU - 2, 3, 4 etapa (Horní Město, Skály, Stříbrné Hory)
1
ZÁVOD MÍRU - 2, 3, 4 etapa (Horní Město, Skály, Stříbrné Hory)
MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ - sobota 1.6.2024 od 15:00 na sportovním areálu v Horním Městě
2
ZÁVOD MÍRU - 2, 3, 4 etapa (Horní Město, Skály, Stříbrné Hory)
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Popis úřadu 

Obecní úřad

Bc. Kamil Mach
starosta
+420 554 230 127, +420 724 178 698
starosta(zavináč)hornimesto.cz 
Dagmar Gajdošíková
matrikářka
+420 554 281 002
matrika(zavináč)hornimesto.cz 
Bc. Ivana Pavlovcová, DiS.
administrativní pracovník
+420 554 281 002
administrace(zavináč)hornimesto.cz  
Šárka Bejdáková
účetní
+420 554 230 128
ucetni(zavináč)hornimesto.cz 

Zastupitelstvo

NEZ

  • Bc. Kamil Mach - starosta
  • Petr Sekanina - místostarosta, tel.: 602 755 633
  • Ing. Drahomír Holaň
  • Mgr. Lenka Holešová
  • Jana Jandelová
  • Josef Kincl
  • Radek Šašinka
  • Simona Šašinka
  • Lenka Štefková
  • Petr Vašička
  • Markéta Vašičková

Finanční výbor

  • předseda: Radek Šašinka
  • členové: Mgr. Jaroslav Kincl, Markéta Vašičková

Kontrolní výbor

  • předseda: Lenka Štefková
  • členové: Josef Kincl, Jana Jandelová

Komise kulturně sportovní

  • předseda: Josef Kincl
  • členové: Zdeněk Rüll, Bc. Josef Vavřín, Miroslava Lopatová, Mgr. Andrea Palysová, Mgr. Petra Dvořáčková, Pavlína Vlásková

Komise bytová a občanských záležitostí

  • předseda: Jana Jandelová
  • členové: Šárka Machová, Ludmila Menšíková, Bc. Ivana Pavlovcová, 

Komise dopravně stavební

  • předseda: Petr Vašička
  • členové: Milan Jandel, Ing.David Zaprianov, Ing. Roman Kubášek, Radek Šašinka